"מצגת מרגשת ומפתיעה, תהפוך את האירוע שלך לחוויה."

מצגת מרגשת ומפתיעה, תהפוך את האירוע שלך לחוויה.
הפקת סרטון הפקת קליפ מצגת מצגת הזמנה מצגת דרשה צרו קשר אודותינו

חדש!
מצגת לגן הילדים ולבית הספר

מצגת לסוף שנה - מצגת לסיום שנת הלימודים

מצגת לבר מצווה

"לאהוב, לרגש, לשמח להפתיע. מצגת לאירוע שכולו חוויה."

מזל טוב

אתם חוגגים או מארגנים אירוע משפחתי, יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, חתונה וכו', ואתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה שונה, מיוחד, מרגש, לא עוד אירוע שגרתי וצפוי...

אירוע מרגש שלא יישכח!

אין כמו מצגת מרגשת, מתמונות ומוזיקה כדי להפוך אירוע רגיל לאירוע מיוחד ומרגש.

צפו עכשיו במגוון מצגות שהפקנו ללקוחותינו:

הפתיעו את חתני השמחה והאורחים כולם במצגת אוירה מוסיקלית מרגשת, מצגת שהיא כולה חוויה! שלבו בה תמונות, מוזיקה, וטקסטים מונפשים, שירים או נעימות, ותוכלו גם להוסיף את "הדובדבן שבקצפת", תנו לכל אורח דיסק מעוצב מתנה עם המצגת שלכם, כדי שיוכלו להיזכר באירוע שלכם בכל עת.
מצגת מוקרנת על מסך ענק בחתונה
כל האורחים מרותקים למסך בזמן הקרנת המצגת.

מצגת אלבום תמונות או מצגת אוירה, היא מצגת פשוטה הבנויה מרצף תמונות, כתוביות ומוזיקה. מצגת כזו בד"כ מוקרנת במהלך האירוע על מסך גדול, וכל האורחים צופים במהלך האירוע בתמונות חתן/כלת השמחה. משך ההפקה קצר מאוד, וכלל לא משנה לנו אם תרצו לשלב בה 60 תמונות או 600 .... וזו הסיבה שתקבלו אותה חינם! כן, זו לא טעות, על הפקת סרטון או קליפ, תקבלו מצגת אוירה חינם.

מצגת לחתונה של אלי וענתי
אם הכלה (בכחול) צופה במצגת החתונה שלנו (ברקע, אנחנו - חתן וכלה).


הנה 8 סיבות מדוע תרצו לבחור דווקא בפאי מולטימדיה להפקת המצגת שלכם

  1. המצגת שנפיק לכם, מושקעת מאוד! כתובה בחרוזים, מוקלטת, ממש לא מהסוג הפשוט של פאורפוינט רצף תמונות וכתוביות. (כי מצגת כזו תוכלו ליצור בעצמכם)
  2. המצגת שלכם תהיה מקורית, מיוחדת ואישית עפ"י טעמכם, אין לנו תבניות עבודה קבועות - Templates.
  3. אנחנו לא סופרים לכם את התמונות... 30, 40, 50... וגם לא את הדקות.
  4. אתם שותפים מלאים לכל אורך ההפקה, כל שינוי, הוספה וכו' עובר רק לאחר שצפיתם בו ואישרתם אותו, במילים אחרות, אתם יודעים בדיוק מה תקבלו.
  5. ולכן מחויבות שלנו: הנאה מובטחת!
  6. אם רק תבקשו, תקבלו את המצגת שלכם בפורמט מתאים לנגן ה-IPOD, הפלייסטיישן או הטלפון הנייד שלכם, ללא תוספת תשלום!
  7. על כל הפקת מצגת לאירוע משפחתי, אנו נתרום סכום של 50 ש"ח לארגון החסד "חסדי נעמי" כדי לשמח יתומים ואלמנות. ולכם יהיה חלק בכך!

הזמינו היום הפקת סרטון לבר מצווה (בת מצווה או חתונה) או קליפ בת מצווה (בר מצווה או חתונה)
וקבלו חינם מצגת אלבום תמונות!

אנחנו מבינים מה אתם רוצים ואנחנו ממוקדים בכך. גם אם תבקשו מצגת 200 תמונות + 35 קטעי וידאו ותזמינו אותה די זמן בטרם האירוע, אם תבקשו לשכפל 300 דיסקים עבור האורחים, ואפילו אם תבקשו להפיק מצגת כזו, שהחתן/כלת השמחה יצאו מתוכה ויכנסו לאירוע(!). אפילו אם האירוע שלכם מחרתיים, מחר או אפילו היום(!), יש לנו פתרון מתאים עבורכם, מצגת אקספרס, כדי שלא תישארו ללא מצגת באירוע שלכם.

לאחר שנקבל מכם את כל החומר, נפיק לכם מצגת יפיפיה ומרגשת, לפי דרישתכם. אתם תהיו מעורבים בהפקה על כל שלביה, ולכן בפאי מולטימדיה אנו אומרים בביטחון מלא ובאחריות, ההנאה מובטחת! קראו את מכתבי התודה מלקוחותינו.

לבקשתכם נפיק לכם גם מצגת הזמנה לאירוע שלכם! כך שאתם עצמכם תזמינו את האורחים שלכם באופן אישי במייל, ב-DVD או ב CD-ROM מעוצב!

הפקת מצגת כולל סריקת תמונות, מוזיקה, כתוביות ו-4 העתקים DVD (באותו הדיסק של הסרטון או הקליפ):

מחיר הפקת מצגת תמונות: החל מ-550 ש"ח.

בעבר מצגת כזו היתה מרכז הערב והאטרקציה המרכזית באירועים, היום יש המעדיפים להפיק סרטון או קליפ בר מצווה הפקת סרטון או קליפ לא מתאימה לכל אחד ונשמח לעזור לכם להחליט מה סוג ההפקת המתאים לכם ביותר.

יש גם מי שמוכן להשקיע ולבנות מצגת בעצמו, אך נוכח כי המשימה לא קלה למי שאינו מיומן.

ואם כבר התחלתם לבנות מצגת כזו בעצמכם בתוכנת פאורפוינט או Windows Movie Maker או Windows Photo Story או בכל תוכנה אחרת, ונוכחתם כי לוח הזמנים לוחץ עליכם, או שהמשימה גדולה עליכם, נשמח לתת לכם הדרכה בתשלום כדי שתוכלו לסיים את המשימה שהתחלתם במהירות ובמינימום מאמץ.

תוכלו כמובן להעביר לנו את חמרי הגלם שלכם כדי שנפיק לכם מצגת, סרטון או קליפ לאירוע שלכם, אך לא נקבל מכם את העבודה שהתחלתם, בפאורפוינט או בכל תוכנה אחרת, בין ממקור מקצועי או שלא, כדי לסיים את העבודה עבורכם.

מלאו עכשיו את טופס הפניה (למעלה מימין) וגם באירוע שלכם תהיה

מצגת מרגשת, מצגת שהיא כולה חוויה.

בפאי מולטימדיה נפיק עבורכם מצגות במגוון תחומים רחב מאד. לרשותכם באתר דוגמאות מצגת לארוע משפחתי למשל מצגת יום הולדת, מצגת חתונה, מצגת בר מצווה, מצגת בת מצווה, "מצגת חדשות" עם אמנים, שחקנים ובדרנים, מצגת קריוקי, אלון דה לוקו, אמא תודה, מצגת פרישה לגמלאות ומצגות מיוחדות לציבור הדתי, המסורתי ולחוזרים בתשובה וכו'... המצגות ניתנות להצגה באינטרנט, במחשב וכמובן להקרנה ב- .DVD/VCD/SVCD ועוד פורמטים רבים ומגוונים.

 אם תמונה שווה אלף מילים.... מצגת טובה שווה מליון !  

Unable to open /home/piemult/public_html/testimonials/